Yurtdışı

Red Light Semtleri yakınlarındaki Oteller

Bangkok’ta ilk kez bir otel bulmak oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Sonuçta Bangkok seçmek için pek çok otel var. Ama eğer Bangkok’un en sıcak kırmızı ışık bölgelerinde ya da yakınında kalmak istediğinizi biliyorsanız, orada kaldığınız sürece karar vermenize yardımcı olacağım için orada yarı yoldasınız demektir.

Bangkok’un merkezinde üç kırmızı ışık bölgesi bulunur. Tümü Bangkok’taki birçok ulaşım aracıyla kolayca erişilebilir. Ve Bangkok’taki oteller, hiçbir fırfırsız ekonomik konaklamadan şık hizmet ile lüks mülklere kadar uzanmaktadır.

İlk kırmızı ışık bölgesine Patpong denir. Bangkok’taki gece hayatı eyleminin geri kalanı gibi, Patpong da özellikle gece pazarı açıldığında saat 19: 00’dan sonra başlar ve ısınır. Patpong go-go barları ve çeşitli türdeki kulüplerle doludur. Buradaki mekanların hacmi oldukça büyüktür, çünkü işletmeler çoğunlukla erkek müşterilere düz, eşcinsel veya her ikisine de hitap eder. En dikkate değer go-go bar isimleri King Kalesi ve Patpong One’da bulunan Queen’s Castle grubudur. Ve biraz tuhaf bir eğlence arıyorsanız, bölgenin çok ünlü ping pong seks şovlarına göz atın. Ne için ödeme yapacağınızı bildiğinizden emin olun.

Patpong’da kalmaya değer birkaç otelin isimleri:

  • The Montien Hotel: Gezgin Yorumları
  • Siam Heritage Boutique Hotel 5 yıldız
  • Bally’s Suite Silom Otel

Bir sonraki kırmızı ışık bölgeleri birbirine yakındır ve bunlara Soi Kovboy ve Nana denir. Soi Cowboy, üçü arasında en küçük olanıdır ancak Bangkok’ta en çok bilinen barlara sahiptir. Long Gun ve Rawhide’dan bahsediyorum, çok büyük iki go-go barı. Soi Cowboy küçük olmasına rağmen hala oldukça büyük bir eğlence değeri sunuyor.

Nana son kırmızı ışık bölgesi ve en büyük cazibe çünkü orada yapmak için çok şey var. Çoğu Nana Entertainment Plaza ile başlar. NEP, daha fazla go-go çubuğunun üzerine go-go çubukları ile yığılmış küçük bir dört katlı bir yapıdır. Özellikle ne zaman dünyanın her yerinden çok sayıda turist ile dolu NEP kaçırmayın. Nana’yı çevreleyen bölgede, birçok uluslararası seçenekten yemek yiyip içebileceğiniz çok çeşitli yerler bulunmaktadır. Çok açık bira bahçeleri ve takılmak için barlar ve sadece insanlar izlemek bulacaksınız.

Soi Kovboy ve Nana yakınında konaklamak için birkaç popüler otelin isimleri:

  • Grand President Hotel: Gezgin Yorumları
  • Ambassador Hotel: Gezgin Yorumları
  • Nana Otel

Soi Cowboy ve Nana’nın kırmızı ışık bölgelerinin yakınında yer alan otellerin çoğu konukseverdir. Bu, otelin, otel odasına bir refakatçi almak için ekstra bir ücret veya maaş ücreti talep etmediği anlamına gelir. Marangoz ücretleri 500THB ile 1500THB arasında değişebilir. Gördüğünüz gibi Bangkok konuk dostu oteller çok popüler ve önceden rezerve edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı