Yurtiçi

Türkiye’nin En Güzel Dağ Evleri

Sizler de bizler gibi fırsatını bulduğunuz her lâhza tabiata kaçmak için tasarılar yapanlardan mısınız? Şayet öyleyseniz sizi buraya alalım. Tabiatı seviyorum ve konaklamada da oteller adına dağ hanelerini seçenek ediyorum diyorsanız ülkemizin dört tek yanından sizler için derlediğimiz dağ hanelerini alçakta bulabilirsiniz. Her biri şaşırtıcı tek doğanın içerisinde her biri enfes tek manzaraya ve tabiata sahip.

Sekoya Dağ Hanesi / Armutlu

Sekoya Dağ Eviİstanbul’un yanı başında bulunan Yalova’nın termal tesisleri ve dönem mülkleriyle en önemli ili Armutlu’da, doğanın kucağında misafirlerine kapılarını açıyor. 2 yatak odası olan ve 8 bireyin kolaylıkla konaklama yapabileceği doğanın içindeki bu dağ hanesi Taz tepesi manzarasına hakim tek noktada bulunuyor. Gün içinde bu şaşırtıcı güzellikteki tabiatta geziye çıkarak odanın yakınındaki gölü ve şelaleyi keşfedebileceğinizi derhal hatırlatalım.

Nesilce Otel / Mengen

Nesilce PansiyonKim demiş Mengen yanlızca aşçıları ile meşhur diye? Mengen, Karadeniz’in bütün güzelliklerini bağrında toplayan yemyeşil doğasıyla da epey ünlü. İşte böylesine güzel tek tabiata bulunduran tek noktada misafirlerine kapılarını açıyor Nesilce Pansiyon. Birbirinden bağımsız büyük küçük ahşap birimleri hem defa şirin hatta epey konforlu hatta zevk dolu yemyeşil tek bahçeye açılıyor.

Kayserkaya Otel / Şirince

Kayserkaya OtelGüzel İzmir’in ismi gibi şirin mi şirin yeri Şirince’de misafirlerine ağırlıyor Kayserkaya. Yemyeşil çam ağaçlarının misafirlere komşuluk ettiği tek noktada tespit edilen dağ haneleri Şirince’nin merkezine yanlızca birkaç dakikalık mesafede. Her biri birbirinden bağımsız olan taş ve ahşaptan meydana gelen haneler, yalın mobilyalarla otantik tek tarzda tasarım edilmiş. Her gün gözünüzün alabildiği yemyeşil tek manzaraya bulunduran hanelerde güne başlamanın sevincini siz de yaşam sürdürmek istiyorsak yön Şirince.

Abant Yeşil Ev Masal Haneleri / Abant

Abant Yeşil Ev Masal EvleriHem İstanbul’a yakın olması hatta büyüleyici tek güzelliği yanlızca kendisine saklaması ile tabiat tutkunlarının her fırsatta kaçtığı tek yer Abant. Yeşil Ev’in Masal Haneleri de bu gizli cennetteki doğayla ahenkli yapısıyla, epey eğlenceli konaklama birimleriyle tıpkı ismi gibi misafirlerin masal gibi tek konaklama sunuyor.

Uludağ Orman Köşkleri / Bursa

Uludağ Orman KöşkleriKış turizminin ülkemizde nabzını tutan Uludağ’da misafirlerine kapılarını açıyor Orman Köşk Evleri. Tamamiyle ahşaptan yapılmış olan köşkler, yer aldığı enfes doğayla olağanüstü tek uyuma sahip. Verandasında barbekü olanağı da tespit edilen hanelerin içleri epey konforlu ve otantik tek şeklinde tasarım edilmiş durumda.
7 –

Gizli Göl Haneleri / Burdur

Saklı Göl EvleriTesis kendinizi doğanın içerisinde hem de doğanın tek parçasıymış gibi hissedebileceğiniz tek noktada yer alıyor. Tıpkı isminden de anlaşılacağı gibi gizli tek noktada sıralanan hanelerine panoramik Karacaören Gölü’nün eşi benzeri olmayan görünümü hakim. Gizli Göl Haneleri, misafirlerine tabiat ile iç içe tek ortamda unutamayacakları tek tatil tecrübesi yaşatmaya devam ediyor.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı